MTC - (095) 513 58 05 Kyivstar - (097) 423 15 88

Оплата та доставка

Шановні клієнти, ми пропонуємо Вам такі умови оплати і доставки:

  • -мінімальна сума замовлення 600 грн.

Загальна система знижок: діючі на даний моменти знижки розписані на слайдері на головній сторінці!

На сайті частина товару продається тільки упаковками, а частина поштучно. Для того, щоб замовити товар Ви можете:

         - стати мишкою на вибраний товар і натиснути. Відкриється інформація по вибраному. У віконечку "Кількість" зазначте необхідну для Вас кількість (упаковка як правило складає 12 шт). Зверніть увагу - ціна вказана за ту мінімальну кількість товару, яка написана в назві товару після коду.

Якщо Ви зробили замовлення на суму із знижкою, але через відсутність якогось товару (який на момент замовлення вказувався на сайті як наявний) сума замовлення менша від необхідної для знижки, ми гарантуємо Вам знижку згідно початкової суми замовлення.

Ви можете оплатити за товар через перевізника при отриманні, додатково сплативши % за передачу грошей згідно тарифів перевізника, або здійснити предоплату на картку Приватбанку на вказаний рахунок (предоплата зекономить Вам кілька процентів від загальної суми).

Доставка здійснюється службами: НОВА ПОЧТА, ІНТАЙМ або іншим зручним для Вас способом за домовленістю. Відправлення товару здійснюється із вівторка до суботи включно.

Товар відправляємо протягом двох робочих днів, починаючи від дня оформлення замовлення. ВИХІДНІ ДНІ - НЕДІЛЯ  та ПОНЕДІЛОК- ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ. Перед відправкою товару ми до Вас зателефонуємо.

Якщо замовлений Вами товар відсутній - ми Вас повідомимо.

Якщо виникли додаткові запитання, то звоніть.

Товар придбаний зі знижкою поверненню не підлягає.